نام بازی ، نرم افزار و ... را وارد کنید

پر دانلودهای داندروید

برنامه های پردانلود و پر طرفدار داندروید

خانه » اپلیکیشن ها » دانلود ایزی تریدر مفید برای اندروید جدیدترین نسخه – Easy Trader
3.50
[ 4 رای ]

دانلود ایزی تریدر مفید برای اندروید جدیدترین نسخه – Easy Trader

Easy Trader

app
app
app
app
app

ایزی تریدر معامله آنلاین سهام

ایزی تریدر Easy Trader – دانلود برنامه ایزی تریدر مفید برای اندروید. – ایزی‌تریدر که به ایزی تریدر مفید یا برنامه ایزی تریدر مفید مشهور است. یکی از برترین سامانه‌های معاملات آنلاین سهام در بورس ایران. به ویژه از طریق گوشی‌های تلفن همراه است. این سامانه به‌گونه‌ای طراحی شده است. که هم برای سرمایه‌گذار حرفه‌ای بورس امکانات پیشرفته‌ای دارد. و هم افراد مبتدی به‌سادگی می‌توانند. از آن روی گوشی خود استفاده کنند. برای استفاده از ایزی‌تریدر ابتدا بر روی گزینه افتتاح‌ حساب کلیک کنید. و سپس با مراجعه به یکی از چهارهزار دفتر منتخب پیشخوان دولت در سراسر کشور. فرایند ثبت‌نام خود را تکمیل کنید. ایزی تریدر مفید موبایل بسیار مفید و کاربرپسند است. داانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید از سایت داندروید.

سایت تخصصی داندروید دانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید را به صورت مسقیم برای شما فراهم کرده است. پس از آن به‌سادگی می‌توانید از نسخه‌های اندروید یا آی‌.او‌.اس ایزی ‌تریدر مفید برای معاملات آنلاین سهام بهره‌مند شوید. در واقع ایزی تریدر سامانه اختصاصی معاملات برخط کارگزاری مفید می باشد. ایزی تریدر مفید موبایل کار شما را در مدیریت سهام هایتان راحت می کند.

برنامه ایزی تریدر مفید کاربر پسند

امروزه برای فعالیت در بازار بورس باید در لحظه به تمامی قیمت ها واخبار ان دسترسی داشت. همچنین سرعت در خرید وفروش آن نیز یکی از اصل های مهم برای فعالیت در بازار بورس است. ایزی تریدر این توانایی ها را به شما میدهد. تا بتواند خرید و فروش با اطمینان بیشتری داشته باشید. برای دانلود این نرم افزار می توانید از سایت داندروید اقدام فرمایید

کارگزاری مفید یکی از معتبرترین کار گزاری های ایران است که برای راحت تر کردن کار سرمایه گزاران این برنامه را طراحی کرده تا تمامی سرمایه گذاران درکمترین زمان به امور سرمایه خود بپردازند این نرمافزار هم برای ایفون وهم برای اندروید طراحی شده استپس اگر شما نیز یک سرمایه گذار هستید این نرم افزار را از دست ندهید. داانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید از سایت داندروید.

برخی دیگر از ویژگی های این برنامه:

  • اجرای ان بر نوع موبایل از جمله ایفون واندروید
  • امکان ارسال سفارشات به صورت جمعی
  • خرید و فروش اسان در چند لحظه
  • دریافت سرعترین اطلاعات در مورد سهام ها
  • دارای کیبورد اختصاصی
  • ورود به ایزی تریدر کارگزاری مفید
  • نصب ایزی تریدر مفید

برای استفاده از نسخه ویندوز باید وارد سایت اصلی کارگزاری مفید شوید.

سفارش از همه جا

ایزی تریدرمفید . سایت تخصصی داندروید دانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید را به صورت مسقیم برای شما فراهم کرده است. همراه به تنهایی یک پلتفرم کامل است و به شما امکان ویژه‌ای می‌دهد:
 سفارش از همه‌جا

از طریق ایزی ‌تریدر مفید همراه که خیلی ها آن را سهام عدالت کارگزاری مفید یا سامانه سهام عدالت می دانند. به راحتی به تمام امکانات نسخه تحت وب ایزی‌تریدر دسترسی داشته باشید. و نبض بازار و سفارش‌هایتان را در دست بگیرید. و همچنین جهت خرید و فروش سهام عدالت خود اقدام کنید.

در واقع با برنامه ایزی تریدر همراه یا ایزی تریدر گوشی می توانید. سایت ایزی تریدر یا سایت ایزی تریدر مفید را در گوشی خود داشته باشید. و می توانید به ورود به کارگزاری مفید را از طریق گوشی خود انجام دهید. ورود به ایزی تریدر کارگزاری مفید از طریق اپلیکیشن بسیار آسان است. ایزی تریدر مفید بسیار به شما در جهت مدیریت سهام و سهام عدالت کمک خواهد کرد. تمام امکانات سایت مفید در گوشی شما خواهند بود. ایزی تریدر کارگزاری مفید را می توانید از پایین همین صفه دانلود کنید. ایزی تریدر مفید موبایل هر لحظه در دسترس شماست و نیازی به مراجعه به کافی نت و سیستم کامپیوتری ندارید . داانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید از سایت داندروید.

دانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید Easy Trader android از سایت تخصصی داندروید
دانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید Easy Trader android از سایت تخصصی داندروید

برخی ویژگی های ایزی تریدر اندروید

تقسیم سفارش های بزرگ

در ایزی مفید. که سایت تخصصی داندروید. دانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید را به صورت مسقیم برای شما در همین صفحه فراهم کرده است. همراه شما هیچ محدودیتی برای حجم بالای سفارش‌ها ندارید. ایزی تریدر سفارش‌های بزرگ شما را به‌صورت خودکار به سفارش‌های کوچک قابل پذیرش تبدیل می‌کند. و سرعت عمل شما را افزایش می‌دهد.

گرفتن قیمت از سرخط با ایزی تریدر اندروید

سایت تخصصی داندروید دانلود برنامه ایزی تریدر جدید Easy Trader را به صورت مسقیم برای شما در همین صفحه فراهم کرده است. همراه می‌تواند در هنگام تنظیم سفارش، قیمت را از سرخط بخواند و سرعت عمل شما را افزایش می‌دهد

تنظیمات پیش فرض

با ایزی تریدر مفید که سایت تخصصی داندروید دانلود برنامه ایزی تریدر را به صورت مسقیم برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید حجم پیش‌فرض خرید و فروش را در ایزی تریدر همراه تعیین کنید. تا سرعت عمل بیشتری در ارسال سفارش داشته باشید

ارسال دسته ای سفارش ها

با استفاده از ایزی تریدر جدید Easy Trader. که سایت تخصصی داندروید دانلود برنامه ایزی تریدر Mofid برای اندروید را به صورت مسقیم برای شما فراهم کرده است. سفارش‌هایتان را تنظیم کنید. و به‌صورت همزمان در یک لحظه ارسال کنید تا سرعت عمل بیشتری در ارسال سفارش داشته باشید

فروختن سهم با سه اشاره با ایزی تریدر اندروید

برنامه ایزی تریدر مفید – اگر در شرایط بازار سهمی در سبد شما موجود باشد. که نیاز داشته باشید به سرعت تمام آن را از سبدتان خارج کنید. ایزی‌تریدر که سایت تخصصی داندروید دانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید را به صورت مسقیم برای شما فراهم کرده است. Easy Trader همراه. این امکان را به شما می‌دهد. که تنها با سه اشاره و با بیش‌ترین سرعت ممکن آن سهم را بفروشید. پس همین الان دانلود برنامه ایزی تریدر را از سایت تخصصی داندروید انجام دهید. ایزی تریدر مفید موبایل هر لحظه امکان خرید و فروش سهام را به شما می دهد.

کیبورد اختصاصی

برنامه ایزی تریدر مفید – با نظر معامله‌گران حرفه‌ای کیبورد ویژه‌ای مناسب صفحه موبایل برای شما طراحی شده‌است. تا با تنظیم مقادیر پیش‌فرض سریع‌تر سفارشتان را ارسال کنید.

ایزی تریدر جدید

صف‌های خرید و فروش. تغییرات قیمتی، وضعیت فعالیت افراد حقیقی و حقوقی، اطلاعات بنیادی و تکنیکال نماد را در یک‌جا مشاهده کنید. و هرلحظه که تصمیم گرفتید به راحتی سفارشتان را ارسال کنید.

تکنیکال همراه

با دانلود برنامه ایزی تریدر و ایزی چارت همراه به شما امکان می‌دهد. تا انواع نمودار را تحلیل کنید. این تحلیل به ‌صورت لگاریتمی و حسابی رسم و از اندیکارتورها و ابزارهای رسم متنوع برای تحلیل تکنیکال استفاده کنید.

پرتفوی لحظه ای در ایزی تریدر اندروید

با دانلود برنامه ایزی تریدر در هرلحظه وضعیت تغییرات در داراییتان را مشاهده کنید و در صورت نیاز به راحتی سفارشتان را ارسال کنید

دیده بان بازار

سبدبان

پیام های بازار

تاریخچه سفارش ها

دانلود برنامه ایزی تریدر برای اندروید

سایت تخصصی داندروید دانلود برنامه ایزی تریدر را به صورت مستقیم در پایین همین صفحه برای شما فراهم کرده است. ایزی تردیدر موفق شده است تاکنون بیش از 1 میلیون نصب را در کافه بازار بدست آورد. برای دریافت آخرین بروزرسانی های ایزی تریدر به همین صفحه از سایت تخصصی داندروید مراجعه کنید.

نصب ایزی تریدر مفید

بعد از دانلود برنامه ایزی تریدر از سایت داندروید، به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانید نصب ایزی تریدر مفید را بر روی گوشی موبایل خود انجام دهید. سپس ورود به ایزی تریدر کارگزاری مفید را با نام کاربری و کلمه عبور خود انجام دهید.

پیشنهاد های داندروید

دانلود برنامه ارز دیجیتال بازار نوبیتکس – Nobitex 2.8.4 – دانلود صرافی نوبیتکس اندروید

دانلود ایزی تریدر مفید – Easy Trader – ایزی تریدر کارگزاری مفید

دانلود برنامه آسان پرداخت – برنامه آپ جدید نسخه 4.5.2 – دانلود آپ

دانلود برنامه استیکرکده واتساپ – استیکر ساز واتساپ نسخه جدید 2.26.3

دانلود دیجی گرام + دیجی گرام طلایی – نسخه جدید دیجی گرام ضد فیلتر 5.15.0

دانلود اسکایپ اندورید و اسکایپ ویندوز – Skype 8.70.0.77 – نسخه جدید اسکایپ اندروید + اسکایپ ویندوز

دانلود بست گرام – Bestgram 1.1.7 – تلگرام ضد فیلتر بست گرام جدید ۹۹

دانلود موبوگرام 2021 – نسخه جدید موبوگرام 99 – دانلود موبوگرام طلایی موبوگرام ضد فیلتر

دانلود برنامه پیام رسان سیگنال اصلی – Signal Messenger 5.5.5 – دانلود اپلیکیشن سیگنال جدید

دانلود تلگرام ایکس جدید – Telegram X 0.22.8.1362 – دانلود تلگرام X جدید 2021 اندروید

دانلود تلگرام ایکس پلاس مسنجر – X Plus Messenger نسخه 7.6.0-rc05 – دانلود ایکس پلاس مسنجر جدید اندروید

دانلود یو واتساپ 2021 جدید – YoWhatsApp 8.71 – یو واتساپ نسخه جدید 99

دانلود الماس گرام ۹۹ – تلگرام ضد فیلتر 2021 – الماس گرام جدید – الماس گرام نسخه 7.6.1

دانلود تلگرام طلایی 99 – نسخه جدید تلگرام طلایی 2021 – نسخه جدید تلگرام طلایی ضد فیلتر

دانلود واتساپ بیزینس فارسی اندروید – WhatsApp Business 2.21.7.5 – واتساپ بیزینس جدید 2021

دانلود واتساپ جی بی 2021 – GBWhatsapp 12.03 – نسخه جدید واتساپ جی بی 99

دانلود واتساپ جدید 99 اندروید + واتس اپ ویندوز – Whatsapp 2.21.7.13 – نسخه جدید واتساپ 2021

دانلود تلگرام ۹۹ اندروید + نسخه ویندوز تلگرام – Telegram 2021 7.6.1 – نسخه جدید تلگرام 2021

آخرین بروزرسانی

    14 شهریور 1400
به اشتراک بگذارید:
QR: دانلود ایزی تریدر مفید برای اندروید جدیدترین نسخه – Easy Trader
3.50
[ 4 رای ]
دانلود فایل نصبی اصلی 62 KB لینک مستقیم


پیشنهاد داندروید

به شما