نام بازی ، نرم افزار و ... را وارد کنید

پر دانلودهای داندروید

برنامه های پردانلود و پر طرفدار داندروید

خانه » اپلیکیشن ها » دانلود الماس گرام الماسگرام – جدیدترین نسخه 7.2.1-54 الماس گرام اندروید
3.40
[ 240 رای ]

دانلود الماس گرام الماسگرام – جدیدترین نسخه 7.2.1-54 الماس گرام اندروید

AlmasGram

app
app
app
app

الماسگرام 2022

دانلود و نصب برنامه الماس گرام – Almasgram – از آنجاییکه تلگرام اصلی دومین پیام رسان محبوب نزد ایرانیان است. از آنجاییکه تلگرام اصلی یک اپلیکیشن متن باز است. بسیاری از شرکت ها و اشخاص ایرانی با دستکاری کدهای تلگرام به آن ویژگی های خاصی اضافه کرده اند. و API هایی مختلفی از تلگرام با ویژگی های گوناگون خلق کرده اند. دانلود الماس گرام جدید از سایت داندروید. تلگرام ضد فیلتر الماس گرام.

الماس گرام – AlmasGram یک نسخه غیررسمی، امن و بدون مشکل اتصال از پیام‌رسان تلگرام برای دستگاه‌های اندرویدی است. که نسبت به آن دارای قابلیت‌های بیشتری مانند حالت روح است. بعد از نصب الماس گرام از Api‌های نسخه اصلی برای اتصال به سرور‌های آن استفاده می‌کند. که این امر خیال شما را از بابت امنیت اطلاعات تبادلی راحت می‌کند. این برنامه از نظر ظاهری بسیار به نسخه اصلی تلگرام شبیه است. و تفاوت چندانی با آن ندارد که همین امر باعث می‌شود هنگام کار با آن دچار سردرگمی نشوید. نصب الماس گرام به طور کامل از زبان فارسی و تقویم شمسی پشتیبانی می‌کند. و بدست توانمند برنامه نویسان ایرانی توسعه یافته است. دانلود الماس گرام برای اندروید از سایت داندروید.

بیشتر در مورد الماس گرام

نصب الماس گرام – بر کسی پوشیده نیست که تلگرام محبوب ترین پیام رسان برای ما ایرانیان محسوب میشود. این عنوان قبلاً دست واتساپ بود. اما تلگرام با رویکردی نوین و خلاقانه وارد عرصه رقابت شد و به سرعت رشد کرد. و بین کاربران ایران و جهان محبوب شد. علت این محبوبیت سرعت و امنیت بالای این پیامرسان و امکانات جالب آن می باشد. دانلود الماس گرام جدید از سایت داندروید.

تلگرام مبتنی بر رایانش ابری می باشد. یعنی تمامی پیام و فایل های ما در سرورهای خود تلگرام تا ابد ذخیره می شوند. و مشکلی برای ذخیره سازی و نگهداری آن ها نداریم. خیلی ها از طریق این پیام رسان به کسب درآمد می پردازند. و کسب و کار خود را از طریق ایجاد گروه و یا کانال گسترش میدهند. تلگرام ضد فیلتر الماس گرام. اگر دنبال دانلود الماس گرام ویندوز هستید همچین نسخه ای وجود ندارد.

الماس گرام جدید

به علت همین محبوبیت و امکانات زیاد تلگرام برای اشخاص و کسب وکارها. و همچنین مسدود شدن این پیامرسان در ایران عده ای بر آن شدند. تا نسخه های غیر رسمی و بدون مشکل از این پیامرسان را ایجاد کنند. که الماس گرام یکی از این نسخه های غیر رسمی و ضدفیلتر (بدون مشکل اتصال) است. که از رابط برنامه نویسی کاربردی نسخه اصلی استفاده میکنه با امکانات متنوع تر و بیشتر. نصب الماس گرام به شما امکانات بیشتری نسبت به تلگرام اصلی می دهد. دانلود الماس گرام برای اندروید از سایت داندروید

تلگرام های غیر رسمی دیگرمانند الماسگرام

الماس گرام، تلگرام طلایی 99، موبوگرام ، تلگرام ایکس پلاس ، بست گرام نسخه های غیر رسمی از تلگرام هستند. ولی تلگرام ایکس نسخه رسمی دیگری از تلگرام است. بسیاری دیگر از تلگرام های غیر رسمی در حال حاضر توانسته اند کاربران زیادی را به خود جذب کنند. بارزترین ویژگی تلگرام های غیر رسمی فارسی و ایرانی خاصیت ضد فیلترینگ آن ها است. در نتیجه فیلتر نبودن این تلگرام های غیر رسمی دلیل اصلی اقبال ایرانی ها به آن ها است. نصب الماس گرام این امکانات را برای شما فراهم می کند. دانلود الماس گرام جدید از سایت داندروید

نصب الماس گرام

دانلود و نصب الماس گرام – Almasgram – الماس گرام نسخه غیر رسمی، فارسی و بسیار سریع تلگرام اصلی است. پیام رسال الماس گرام بسیار سریع است و از زبان های مختلف پشتیبانی می کند. سازندگان الماس گرام بر روی سرعت بالای این برنامه اندرویدی بسیار تاکید دارند. علاوه بر آن این پیام رسان رایگان است و هیچ تبلیغی ندارد و همچنین هزینه اشتراکی نیاز ندارد. الماس گرام هیچ محدودیتی برای حجم فایل ها و گفتگوها ندارد. همچنین با استفاده از الماس گرام می توانید. از دستگاه ها و گوشی های مختلفی به پیام های خود دسترسی داشته باشید. دانلود الماسگرام جدید از سایت داندروید. نصب الماس گرام از سایت داندروید.

دانلود الماس گرام Almasgram برای اندروید از سایت تخصصی داندروید. تلگرام ضد فیلتر الماس گرام.
دانلود الماس گرام Almasgram برای اندروید از سایت تخصصی داندروید

قابلیت های جذاب الماس گرام

از قابلیت های جذاب برنامه الماس گرام. و در واقع محبوبترین ویژگی آن می توان به ویژگی روح الماس گرام اشاره کرد. این ویژگی برای اولین بار توسط موبوگرام ایجاد شد. حالت روح بدین صورت است که با فعال کردن آن شما کاملا نامرئی می شوید. پیام های مخاطبانتان را بخوانید بدون آن که تیک آبی خورده شود. بدین ترتیب مخاطب شما از خواندن پیام خودش متوجه نمی شود. پس همین الان دانلود برنامه الماسگرام را از پایین همین صفحه سایت تخصصی داندروید انجام دهید. دانلود الماس گرام برای اندروید از سایت داندروید. دانلودالماس گرام.

ویژگی های تلگرام الماس گرام

از سایر ویژگی های جذاب برنامه الماس گرام. می توان به مدیریت همزمان چندین اکانت.، دسته بندی گفتگوها. یا چت ها – مدیریت پیشرفته دانلودها، ارسال زمانبندی شده پیام ها نام برد. برای دانلود تلگرام الماس گرام و آپدیت های جدید آن همواره به سایت تخصصی داندروید مراجعه کنید. الماس گرام تلگرام ضد فیلتر.

همان طور که گفتیم. الماس گرام توسط برنامه نویسان قدرتمند ایرانی بر اساس Api های تلگرام طراحی و توسعه داده شده است. این پیام رسان تمامی ویژگی های نسخه اصلی را دارا می باشد. و همچنین قابلیت های جدیدی نیز به آن افزوده شده است. که پس از دانلود و نصب الماس گرام همه این ویژگی ها را در گوشی موبایل خود خواهید داشت. بعضی ها این برنامه را به نام تلگرام الماس گرام می شناسند پس دانلود تلگرام الماس گرام با لینک مستقیم را از همین صفحه می توانید انجام دهید.

جذابیت های تلگرام الماس گرام

از قابلیت های جذاب الماس گرام (AlmasGram) می توان به محبوب ترین آن ها یعنی حالت روح نام برد. این ویژگی برای اولین بار توسط موبوگرام ایجاد شد. حالت روح بدین صورت است. که با فعال کردن آن شما به صورت کاملاً نامرئی می توانید در پیامرسان به فعالیت بپردازید. پیام های مخاطبان را بخوانید بدون آن که تیک آبی خورده شود و مخاطبتان متوجه شود. دانلود الماس گرام برای اندروید از سایت داندروید. تلگرام ضد فیلتر الماس گرام.

از ویژگی های دیگر الماس گرام (AlmasGram). می توان به مدیریت همزمان چندین اکانت. دسته بندی چت ها.، مدیریت دانلود پیشرفته. ارسال پیام زمان بندی شده، و تلویزیون با قابلیت بخش شبکه های کشور و کلی امکانات جالب دیگه اشاره کرد. برای دانلود برنامه الماس گرام و آپدیت آن. و همچنین برنامه های دیگر مانند تلگرام طلایی سایت داندروید را به خاطر بسپارید. دانلود الماس گرام جدید از سایت داندروید

سایر ویژگی های الماس گرام دانلودالماس گرام

 • مدیریت همزمان چندین حساب کاربری.
 • گزارش کامل بازدیدکنندگان از پروفایل شما.
 • نمایش چت های حذف شده.
 • مدیریت دانلود پیشرفته.
 • تغیییر صدا (مرد به زن و زن به مرد) هنگام ارسال وویس.
 • بازگشت به گروه ها در صورت ترک آن ها.
 • تغییر فونت نوشته ها.
 • ساخت تم های دلخواه.
 • فوروارد پییشرفته پیام ها.
 • جاروبرقی.
 • تلگرام ضد فیلتر

دانلود تلگرام الماس گرام با لینک مستقیم

از پایین همین صفحه از سایت تخصصی داندروید می توانید دانلود برنامه الماس گرام را به صورت مستقیم انجام دهید. برای دریافت بروزرسانی های بعدی الماس گرام به همین صفحه مراجعه کنید. دانلود الماس گرام برای اندروید از سایت داندروید. تلگرام ضد فیلتر الماس گرام.

الماس گرام در داندروید نصب الماس گرام با لینک مستقیم

برنامه الماس گرام ، دانلود برنامه الماسگرام ، نصب الماس گرام ، تلگرام ضد فیلتر ، دانلود الماس گرام ضد فیلتر ، دانلود الماسگرام برای اندروید ، دانلود الماسگرام با لینک مستقیم ، دانلود Almasgram در داندروید.

پیشنهادهای داندروید

دانلود واتساپ عمر صورتی جدید – 30 OB2whatsapp – واتساپ عمر برای اندروید

دانلود برنامه استیکرکده واتساپ – استیکر ساز واتساپ نسخه جدید 2.26.3 – دانلود استیکرساز واتساپ

دانلود دیجی گرام – دانلود دیجی گرام طلایی – نسخه جدید تلگرام دیجی گرام ضد فیلتر – دیجی گرام 1400 نسخه 5.15.0 اندروید

دانلود اسکایپ اندروید – دانلود اسکایپ ویندوز – Skype 8.70.0.77 – دانلود برنامه اسکایپ

دانلود بست گرام – Bestgram 1.1.7 – دانلود تلگرام ضد فیلتر بست گرام 1400 – بست گرام جدید

دانلود موبوگرام 2021 – نسخه جدید موبوگرام 1400 – دانلود موبوگرام طلایی – دانلود موبوگرام

دانلود برنامه پیام رسان سیگنال اصلی – Signal Messenger 5.7.6 – دانلود سیگنال

دانلود تلگرام ایکس جدید – Telegram X 0.23.7.1407 – دانلود تلگرام X اندروید

دانلود تلگرام ایکس پلاس مسنجر – X Plus Messenger نسخه 7.6.0-rc05 – دانلود ایکس پلاس اندروید

دانلود الماسگرام با لینک مستقیم

دانلود یو واتساپ 2021 جدید – YoWhatsApp 8.85 – یو واتساپ نسخه جدید 99 – یو واتساپ

دانلود الماس گرام ۹۹ – تلگرام ضد فیلتر 2021 – دانلود الماس گرام با لینک مستقیم – الماس گرام 1400

دانلود تلگرام طلایی – تلگرام بدون فیلتر – تلگرام طلایی ضد فیلتر – دانلود برنامه تلگرام طلایی

دانلود واتساپ بیزینس – WhatsApp Business 2.21.8.6 – واتساپ بیزینس

دانلود واتساپ جی بی – GBWhatsapp 12.03 – دانلود جی بی واتساپ اندروید

دانلود واتساپ جدید – دانلود واتس اپ ویندوز – Whatsapp 2.21.7.13 – دانلود واتساپ

دانلود تلگرام – Telegram 2021 7.6.1 – دانلود پیام رسان تلگرام اصلی و دانلود تلگرام دسکتاپ

دانلود کلاب هاوس اندروید – 2.13.11 Clubhouse

دانلود کوینکس – coinex app 1.9.5.2 – برنامه خرید و فروش ارزهای دیجیتال بین المللی


آخرین بروزرسانی

  14 شهریور 1400
به اشتراک بگذارید:
QR: دانلود الماس گرام الماسگرام – جدیدترین نسخه 7.2.1-54 الماس گرام اندروید
3.40
[ 240 رای ]
دانلود فایل نصبی اصلی 30 MB لینک مستقیم


نظرات کاربران

9 دیدگاه

 1. شیدا گفت:

  لطفا راهنمایی کنید، برای تلگرام بدون فیلتر الماس گرام بهتره یا موبوگرام یا تلگرام طلایی یا تلگرام ایکس پلاس نمیدونم کدومو نصب کنم لطفا یکی جواب بده مرسی

 2. مهدی گفت:

  قبلا که نصب کردم عالی بود، برای همین باز دارم نصب میکنم

 3. آیلین گفت:

  ممنون ازتون خیلی دنبالش گشتم واقعا مرسی

 4. فلور گفت:

  الماس گرام از همشون بهتره بنظرم

 5. Mobina گفت:

  عالیه

 6. علی اکبر گفت:

  خیلی خیلی ممنونم از شما بابات این برنامه‌ی خوب و عالی

 7. Mobi گفت:

  خیلی برنامه خوبیه ممنون

 8. علی گفت:

  سلام.من قبلا از الماس گرام استفاده میکردم ولی 3 ماه پیش دیلت اکانت زدم . حالا من میخوام برم نیروی انتضامی و همونن شماره ای رو که الماس گرام داشتم دادم به گزینش نیروی انتضامی. سوال من اینه که ایا حفاظت میتواند پیام هایی که در الماس گرام داده بودم را پرینت بگیرد . اصلا میتواند بفهمد که روزی الماس گرام داشتم . لطفا جواب بدین.

پیشنهاد داندروید

به شما