نام بازی ، نرم افزار و ... را وارد کنید

پر دانلودهای داندروید

برنامه های پردانلود و پر طرفدار داندروید

خانه » اپلیکیشن ها » کلش آف کینگز“ نبرد پادشاهان” اندروید نسخه 7.28.0
5.00
[ 1 رای ]

کلش آف کینگز“ نبرد پادشاهان” اندروید نسخه 7.28.0

Clash of Kings

app
app
app

Clash of Kings دانلود کلش آف کینگز – کلش آف کینگز (نبرد پاشاهان) یکی دیگر از محبوب ترین، پردانلود ترین و پرطرفدارترین بازی های استراتژیکی طراحی شده شبیه بازی معروف کلش آف کلنز می باشد. کلش آف کلنز توسط استودیوی بازیسازی Elex Wireless برای دو سیستم عامل آی او اس و اندروید عرضه شده است . تا به این لحظه بیش از 50 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است. در این بازی همانند دیگر بازی های استراتژیکی همچون کلش آف کلنز شما باید با ابزارهای در دسترس یک دهکده ی منحصر به فرد را بسازید و آن را رونق ببخشید. دانلود بازی کلش آف کینگز نبرد پادشاهان .در جنگ های مختلف بر دهکده های دیگر مغلوب شوید.در جنگ های مختلف بین قبایل با پیروزی بیرون آیید. شما این امکان را در اختیار دارید که دهکده و امپراطوری خود را با سلیقه ی خودتان بنا کنید.

البته بنای دهکده به این آسانی ها هم نیست. چون که در هنگام کمبود ابزارها، دشمنان مختلف به شما حمله ور می شوند که باید با استراژیت آن آن ها را سرکوب کنید. به طور کلی در بازی کلش آف کینگز شما باید برای کنترل 7 اقلیم پادشاهی بجنگید. در نهایت امپراطوری خود را بنا کنید. ساخت پایگاه، دفاع از پایگاه و تلاش برای فتح اقلیم های پادشاهی نزدیک به خود در کنار کارهای دیگری مثل تشکیل ارتش، جمع آوری منابع و دستیابی به وسایل جدید تمام کارهایی هستند که شما در بازی باید انجام دهید.امکان متحد شدن با بازیکنان دیگر و یا دوستان نیز وجود دارد تا بتوانید با کمک یکدیگر و قدرت بیشتری در رقابت ها شرکت کنید.

نبرد پادشاهان

اگر به بازی های استراتژیکی علاقه دارید و به دنبال یکی از بهترین ها و پرطرفداترین های این سبک هستید به هیچ وجه این کلش آف کینگز را از دست ندهید.  چون که گرافیک اچ دی ؛ صداگذاری فوق العاده ؛ طراحی فوق العاده انیمیشن ها و به طور کلی ساخت عالی اش نظرتان را جلب خواهد نمود.

دانلود Clas of Kings اندروید

کلش آف کینگز در شرایط آغاز می شود. که خود را در نقش پادشاه شهری متروکه خواهید دید که در صدد بازپس گیری آن از دست مهاجمان هستید. مشخص نیست مهاجمان چه کسانی بوده اند و تنها چیزی که مشخص است این است. که باید این شهر متروکه را به دوران اوج خودش بازگردانید و همزمان با این کار به پرورش نیروی نظامی مشغول شوید تا برای بار دیگر شهرتان با این حمله وحشتناک روبرو نشود و اگر این اتفاق افتاد. قبل از حمله مهاجمان جلوی آن ها بایستید و نگذارید وارد شهر شوند. در بازی کلش آف کینگز بدین منظور شما می بایست ساختمان ها و مراتعی را برای جمع آوری منابع ساخته و از آن ها برای ساخت ابزارها و نیروهای نظامی، سواره نظام ها و پیاده نظا ‌ها استفاده کنید.

دانلود کلش آف کینگز اندروید

با پیشروی قادر به ارتقای سازه ها و ساختمان های خود هستید.رفته رفته قدرت تان بیشتر و بیشتر می شود. در مورد اتحاد که در بالا نیز به آن اشاره کردم نیز به شما کمک می کند تا دوستان تان در ساخت شهر به شما کمک کنند. و با سرعت بیشتری بتوانید به هدف تان نزدیک شوید.

دانلود بازی استراتژی نبرد پادشاهان

برخی از ویژگی های بازی استراتژیک Clash of Kings اندروید :

  • شرکت در جنگ های چند نفره ی آنلاین
  • ساخت امپراطوری قدرتمند خود برای نبرد با دیگران
  • جمع آوری منابع مختلف برای افزایش قدرت خود
  • دفاع از امپراطوری با انواع ابزارها و سلاح های مختلف
  • خرید انواع تجهیزات مختلف بزای افزایش مهارت
  • دارا بودن گرافیک اچ دی به همراه صداگذاری مهیج
  • پشتیبانی از زبان شیرین پارسی

بازی کلش آف کینگز هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است. بیش از صد میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است. از محبوب ترین بازیهای استراتژی به شمار می رود. ما در داندروید جدیدترین و اخرین نسخه ی عرضه شده ان را به صورت رایگان و با لینک مستقیم در اختیار شما قرار می دهیم. می توانید آپدیت بازی نبرد پادشاهان را با یک کلیک دریافت کنید.

توجه داشته باشید که :

1 – همانطور که از عنوان پست و توضیحات مشخص است بازی Clash of Kings. آنلاین است و برای اجرا به اینترنت نیاز دارد.
2 –  داندروید در اسرع وقت اخرین و جدیدترین نسخه (آپدیت) بازی Clash of Kings را در اختیار شما قرار می دهد، پس این صفحه از داندروید را فراموش نکنی!
3 – بازی Clash of Kings هک نمیشود ؛ دنبال نسخه مودش نگردید.

دانلود بازی معدن دار اندروید – بازی معدن دار مود جدیدترین نسخه – نسخه 3.46.1

آخرین بروزرسانی

    1 اسفند 1400
به اشتراک بگذارید:
QR: کلش آف کینگز“ نبرد پادشاهان” اندروید نسخه 7.28.0
5.00
[ 1 رای ]


پیشنهاد داندروید

به شما