نام بازی ، نرم افزار و ... را وارد کنید

پر دانلودهای داندروید

برنامه های پردانلود و پر طرفدار داندروید

خانه » اپلیکیشن ها » دانلود واتساپ بیزینس برای اندروید – WhatsApp Business 2.22.5.1- واتساپ بیزینس
3.71
[ 7 رای ]

دانلود واتساپ بیزینس برای اندروید – WhatsApp Business 2.22.5.1- واتساپ بیزینس

WhatsApp Business

app
app
app
app
app

برنامه واتساپ تجاری بیزینس جدید WhatsApp Business

واتساپ بیزینس جدید – قرار است با قابلیت‌های جدید و کاربردی، بزودی در فروشگاه اینترنتی پلی استور گوگل قابل دسترس کاربران قرار بگیرد.این اپلیکیشن ویژگی های متعدد و متفاوتی دارد. که می توان به انتقال گفت‌وگو، ایجاد پروفایل تجاری، پاسخ خودکار و تحلیل داده ها اشاره کرد. هنگامی که صاحبان مشاغل و تجارتگران می خواهند در واتس اپ بیزینس جدید برای خود و شرکت خود یک پروفایل تجاری بسازند. صفحه ای ظاهر می شود که در آن باید توصیف شغل و شرکت، وب سایت و نشانی شرکت خود را در آن ثبت کنند. تا کاربران بتوانند اطلاعات اصلی و محوری شرکت مورد نظر خود را در این صفحه مشاهده کنند. دانلود برنامه واتساپ بیزینس فارسی از داندروید. دانلود واتساپ بیزینس برای اندروید از داندروید.

دانلود برنامه واتس اپ بیزینس

ویژگی دیگر واتساپ بیزینس جدید یا واتس اپ تجاری، قابلیت تحلیل و آماردهی است که بدین ترتیب صاحبان شرکت ها و مشاغل قادر خواهند بود. تعداد تمامی پیام های دریافتی، ارسالی و خوانده شده را تحلیل کرده و به آنها ارائه دهد. در آخر باید گفت که شکل و شمایل و ظاهر این اپلیکیشن جدید شباهت بسیاری با پیام رسان معمول واتساپ دارد به گونه ای که کاربران احساس نصب اپلیکیشین متفاوتی را نخواهند داشت.

دانلود واتساپ بیزینس فارسی از داندروید. اگر بدنبال آموزش طریقه نصب واتساپ بیزینس این پست را دنبال کنید. اگر می خواهید واتساپ بیزینس برای اندروید پایین را دانلود و نصب کنید، نسخه کنونی که در پایین همین صفحه جهت دانلود قرار داده شده است مناسب برای اندروید نسخه 4.0.3 به بالا می باشد. دانلود واتساپ بیزینس ۲۰۲۱ از داندروید. آموزش واتساپ بیزینس را در این پست خواهید اموخت.

قابلیت های برنامه WhatsApp Business واتساپ تجاری جدید

 • امکان استفاده همزمان چند نفر از یک اکانت
 • انتقال چت ها به دستگاه جدید
 • و بسیاری از قابلیت های دیگر که میتوانید در اختیار داشته باشید

واتساپ بیزینس چیست؟

واتساپ بیزینس جدید یک برنامه دانلود رایگان است که در iPhone و اندروید قابل دسترسی است و با در نظر گرفتن صاحبان مشاغل کوچک ساخته شده است. Whatsapp Business با استفاده از ابزارهایی که در اختیار شما می گذارد مانند ابزارهای انجام خودکار، دسته بندی و پاسخ سریع به مشتریان، ارتباط شما را با مخاطبین خدمات شما آسان می سازد. همچنین طراحی و عملکرد آن بسیار مانند پیام‌رسان واتساپ است. شما می‌توانید همه کارهای قبلی نظیر ارسال پیام و عکس را در آن انجام دهید.

برخی از ویژگی‌هایی که در حال حاضر در برنامه عرضه می‌کنیم شامل موارد زیر است:

 • پروفایل بیزینس برای درج اطلاعات مهم، مانند آدرس، ای میل و وب سایت شرکت در واتساپ بیزینس جدید.
 • آمار برای اینکه بدانید چه تعداد پیام با موفقیت ارسال، تحویل و خوانده شده است.
 • ابزارهای پیام‌رسانی برای پاسخ سریع به مشتریان.

شما می‌توانید چگونگی دانلود آن را از فروشگاه گوگل پلی و App Store بیاموزید.

اگر صاحب کسب و کاری نیستید، نیازی به دانلود این برنامه جداگانه نیست. می توانید به استفاده رایگان از واتساپ برای ارتباط با دوستان، خانواده و مشاغل ادامه دهید.

نصب واتساپ بیزینس و راه اندازی

۱. برنامه واتساپ تجاری را دانلود و نصب کنید: برنامه واتساپ تجاری، رایگان از Google Play Store و Apple App Store و سایت داندروید قابل دانلود است. از صفحه اصلى گوشیتان، علامت واتساپ تجاری (WhatsApp Business) را بزنید.

۲. شرایط استفاده از خدمات را مرور کنید: شرایط استفاده از خدمات واتساپ تجاری را مطالعه کنید و سپس برای پذیرفتن شرایط، «پذیرش و ادامه» را بزنید.

۳. ثبت‌نام کنید: از فهرست بازشو، کشور خود را انتخاب کنید تا کد کشور اضافه شود، سپس شماره تلفن خود را در قالب بین‌المللی شماره تلفن وارد کنید. برای دریافت کد ثبت‌نام ۶ رقمی از راه پیامک یا تماس تلفنی، انجام شد یا بعدی را بزنید و سپس تایید را بزنید. برای تکمیل ثبت‌نام، کد ۶ رقمیتان را وارد کنید. چگونگی ثبت‌نام شماره تلفن خود را از این مطلب بیاموزید.

4. اجازه دسترسی به مخاطبان و عکس‌ها را بدهید: از دفترچه تلفن گوشی می‌توانید مخاطبان را به برنامه واتس اپ بیزینس اضافه کنید. همچنین می‌توانید اجازه دسترسی به عکس‌ها، فیلم‌ها و فایل‌های گوشی را بدهید.

ادامه

5. یک حساب کاربری بسازید: نام کسب‌وکار خود را وارد کنید، دسته‌بندی کسب‌وکار را انتخاب کنید و یک عکس نمایه برگزینید.

۶. نمایه کسب‌وکار خود را بسازید:کاوش > نمایه کسب‌وکار را بزنید. در آنجا می‌توانید اطلاعات تجاری مهم مانند نشانی کسب‌وکار، توضیحات، ساعات کاری و موارد بیشتری را اضافه کنید.

7. گفتگویی را آغاز کنید. حال نمایه کسب‌وکار شما تنظیم شده است. روی واتساپ بیزینس جدید یا واتساپ بیزینس جدید بزنید، سپس برای فرستادن پیام، مخاطب را جستجو یا انتخاب کنید. پیامی را در کادر متنی بنویسید.

کاوش در ابزارهای کسب‌وکار واتساپ بیزینس جدید

برنامه واتساپ تجاری یا واتساپ بیزینس جدید ابزارهای متعددی برای کمک به اداره موثرتر کسب‌وکار شما دارد. برای کاوش این ابزارها، به صفحه گفتگوها بروید. گزینه‌های بیشتر واتساپ بیزینس جدید در اندروید یا تنظیمات در iPhone را بزنید. سپس ابزارهای کسب‌وکار را بزنید.

• کالانما: در حساب کسب‌و‌کار خود کالاها و خدمات خود را به نمایش و اشتراک بگذارید. چگونگی ساخت کالانما در اندروید یا iPhone را بیاموزید.

• پیوند کوتاه: برقراری ارتباط مشتریان جدید با خود را آسان کنید. پیوند کوتاهی که به طور خودکار تولید شده را با مشتریان جدید به اشتراک بگذارید تا بتوانند به کسب‌وکار شما پیام بدهند. چگونگی استفاده از پیوندهای کوتاه در اندروید یا iPhone را بیاموزید.

پیام رسانی

• ابزارهای پیام‌رسانی: از قالب‌های پیام‌رسانی آماده واتساپ برای برقراری مکالمات کلیدی استفاده کنید. برای ترغیب مشتریان جدید به ارتباط، پیام‌های خوشامدگویی خودکار بسازید. یرای اینکه مشتریان بدانند چه موقع بازخواهید گشت، پیام‌های عدم حضور تنظیم کنید یا برای پاسخگویی به پرسش‌های متداول، پاسخ‌های فوری تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزارهای پیام‌رسانی، مطالب زیر را بخوانید:

– چگونگی استفاده از پیام‌های خوش‌آمدگویی در اندروید یا iPhone
– چگونگی تنظیم پیام‌های دور از دسترس در اندروید یا iPhone
– چگونگی استفاده از پاسخ‌های فوری در اندروید or iPhone

• برچسب‌ها: مکالمات خود با مشتریان را دسته‌بندی کنید، مثلا «مشتریان جدید» یا «سفارش‌های در حال انتظار». چگونگی استفاده از برچسب‌ها را در اندروید یا iPhone بیاموزید.

واتساپ بیزینس جدید

دانلود واتساپ بیزینس جدید فارسی – برنامه واتس اپ بیزینس محصول شرکت فیس بوک فیسبوک می باشد. در واقع واتس اپ بیزینس اندروید به شما این را امکان می دهد. تا فعالیت های اقتصادی و کسب و کاری بر روی واتساپ انجام دهید. و به صورت موثرتری نسبت به واتساپ اصلی در زمینه کسب و کار خودتان انجام دهید. بطوریکه به طور بهینه تری با مشتری های خودتان در ارتباط باشید. همچنین به شما امکاناتی می دهد تا بتوانید کسب و کار خودتان را گسترش دهید. دانلود آخرین نسخه Whatsapp Business از طریق سایت تخصصی داندروید.

دانلود واتساپ بیزینس از سایت داندروید. وات ساپ بیزینس را همین الان از سایت داندروید دانلود کنید. برای دریافت جدیدترین نسخه های وات ساپ بیزینس نیز به همین صفحه مراجعه کنید. واتس آپ بیزینس نسخه رسمی از شرکت واتس اپ می باشد از اینرو هیچگونه نگرانی امنیتی بابت استفاده از آن وجود ندارد. به راحتی از سایت داندروید می توانید واتساپ بیزینس را بصورت مستقیم دانلود کنید و سپس نسبت به نصب واتس آپ بیزینس اقدام کنید. بیزینس واتساپ نسخه بسیار خوبی جهت مدیریت کسب و کار شما در واتساپ می باشد. دانلود برنامه واتس اپ بیزینس فارسی از داندروید. دانلود برنامه واتساپ بیزینس

دانلود آخرین نسخه واتساپ تجاری

دانلود واتساپ بیزینس جدید فارسی – اگر شما دو تلفن مجزا جهت مدیریت کسب و کار خودتان و کارهای شخصی تان دارید. این امکان برای شما وجود دارد. تا هم واتساپ اصلی و دانلود آخرین نسخه واتساپ بیزینس انجام دهید. هم واتس اپ بیزینس اندروید را روی یک گوشی نصب کنید. و آن ها را با شماره های متفاوت فعال کنید.

واتساپ بیزینس واتس اپ بیزینس اندروید Whatsapp business android در سایت تخصصی داندروید
واتساپ بیزینس جدید

امکانات دانلود واتساپ بیزینس فارسی اندروید

دانلود واتساپ بیزینس جدید فارسی – Whatsapp Business نسبت به واتساپ اصلی دارای ویژگی های زیر است:

پروفایل کسب و کار: امکان ایجاد پروفایل برای کسب و کارتان. تا مشتری ها بتوانند اطلاعات دقیق و ارزشمندی از کسب و کار شما کسب کنند. این اطلاعات می تواند. شامل آدرس وب سایت کسب. و کار شما، آدرس کسب و کار شما یا اطلاعات تماس کسب و کار شما باشند. با دانلود آخرین نسخه واتساپ بیزینس می توانید همزمان دو واتساپ اصلی در گوشی خودتان داشته باشید.

ابزارهای ارسال پیام بر اساس توسعه کسب و کار شما: می توانید. تنظیمات واتس اپ بیزینس اندروید خود را فعال کنید. که موقعی که امکان پاسخگویی ندارید. یا در تعطیلات هستید. پیام خودکار برای کسانی که جهت کسب اطلاع از وضعیت کسب و کار یا مشتری های تان بفرستد. این امکان در واتساپ اصلی وجود نداشت.

واتساپ تجاری

استفاده از تلفن ثابت: شما می توانید. ابتدا دانلود آخرین نسخه واتساپ بیزینس را انجام دهید. برای فعال سازی واتس اپ بیزینس اندروید خود از شماره تلفن ثابت نیز استفاده کنید. بطوریکه مشتری های شما به آن شماره واتساپ می توانند پیام دهند. تصور همچین چیزی در واتساپ اصلی ممکن نبود.

استفاده همزمان از واتساپ اصلی: شما می توانید. با دانلود آخرین نسخه واتساپ بیزینس، هر دوی واتس اپ بیزینس اندروید و واتساپ اصلی را روی یک گوشی فعال کنید. فقط کافی هست که شماره تماس هر کدام متفاوت باشد.

واتساپ وب : شما از طریق واتساپ وب می توانید واتس اپ بیزینس اندروید برای کامپیوتر را فعال کنید. و با سرعت بیشتری به مشتری های خودتان پاسخ دهید.

واتساپ بیزینس روی واتساپ اصلی ساخته شده

دانلود برنامه واتساپ بیزینس فارسی – واتساپ بیزینس روی واتساپ اصلی اصلی ساخته شده است. و شما همه امکانات واتساپ اصلی را به اضافه موارد مربوط به خود واتساپ بیزینس WhatsApp Business android خواهید داشت. امکاناتی مانند: با دانلود آخرین نسخه واتساپ بیزینس ارسال مالتی مدیا، تماس رایگان، ارسال پیام رایگان، چت در گروه ها، پیام های آفلاین، تماس تصویری و ……

تفاوت میان واتساپ و واتساپ بیزینس

در ژانویه ۲۰۱۸، واتساپ از اپلیکیشن جدیدی پرده برداشت که برای کمک به فعالیت کسب و کارهای کوچک طراحی شده بود. این اپلیکیشن WhatsApp Business نام گرفت و در کنار دارا بودن ویژگی‌های بیشتر به صاحبین کسب و کارهای نو پا این اجازه را می‌دهد که با مشتری‌هایشان تعامل بیشتری داشته باشند.

با این حال، هنوز بسیاری از کاربران نمی‌دانند که چه تفاوت‌هایی میان این دو نسخه از واتس اپ وجود دارد. به همین خاطر در ادامه این متن از تفاوت‌های میان واتس اپ و واتس اپ بیزینس برایتان می‌گویم.

برخی از تفاوت های عمده واتساپ Business نسبت به واتساپ اصلی

 • لوگوی متفاوت : نماد گوشی تلفن از لوگوی واتساپ بیزینس حذف شده و یک حرف B جایگزین شده است.
 • شناسایی چت ها: اگر حساب کاریتان یک پیام جدید دریافت کند واتساپ بیزینس با نمایش نوار کوچکی به شما یادآوری می کند که موضوع این بحث کاملا کاری است.
 • در دسترس بودن: فقط فعلا واتساپ بیزنس برای اندروید در دسترس است.
 • شرح کسب و کار: در واتساپ بیزینس شما می توانید یک صفحه مناسب برای کسب و کارتان بسازید.
 • پاسخ های سریع: واتس اپ بیزینس ویژگی جالبی هم به نام Quick Reply دارد که با آن می‌توان خیلی سریع تر به یک سری از پیام‌ها پاسخ داد.
 • خوش آمد گویی متفاوت: واتس اپ بیزینس به شما اجازه می‌دهد که برای مشتری‌های تازه خود پیام خوش آمد گویی نیز تنظیم کنید.

ادامه

 • اطلاعیه عدم سرویس دهی: ویژگی Away Message است که با آن می‌توانید برای زمان‌هایی که سرویس‌دهی ندارید، پیامی منحصر به فرد تعیین کنید تا در آن ساعات برای مراجعه کنندگان ارسال شود.
 • برچسب گذاری: برای متمایز کردن چت‌‌ها واتس اپ بیزینس به شما اجازه می‌دهد که روی آن‌ها بر چسب بگذارید.
 • جستجوی دقیق تر: علاوه بر تمام ویژگی‌های اضافه‌ای که واتس اپ بیزینس دارد، باید به این هم اشاره کنم که شما در این اپلیکیشن قادر به جستجوی دقیق تر در میان چت‌هایتان نیز هستید.
 • لینک کوتاه: همانند واتس اپ معمولی، برنامه واتس اپ بیزینس نیز می‌تواند برای هر کاربر یک لینک کوتاه اختصاصی ایجاد کند.
 • ساخت حساب کاربری با تلفن های ثابت: ر واتس بیزینس می‌توانید حتی با تلفن‌های ثابت نیز حساب کاربری ایجاد کنید با واتساپ بیزینس جدید.

هشدار

دانلود واتساپ بیزینس جدید فارسی – اگر شما بکاپ واتساپ اصلی خودتان را بر روی واتس اپ بیزینس اندروید بازیابی کنید. دیگر قادر نخواهید بود تا آن بکاپ را روی واتساپ اصلی خودتان بازیابی کنید. اگر قصد همچین کاری دارید. به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا بکاپ خود را روی کامپیوتر خودتان ذخیره کنید. تا بعدا بتوانید نسخه ذخیره شده را بر روی واتساپ اصلی نیز بازیابی کنید.

دانلود برنامه واتساپ بیزینس فارسی – توجه کنید که بسیاری از شرکت های دیگر نسخه های غیر رسمی از واتساپ ارائه کرده اند. که خدمات متنوع تری را ارئه کرده اند. معروفترین آن ها واتساپ جی بی یا واتس اپ جی بی یا جی بی واتساپ GBWhatsapp می باشد. این نسخه های غیر رسمی درست است. که امکانات زیادی برای شما به ارمغان می آورند. ولی ممکن است حریم خصوصی شما را نقض کنند. پس در استفاده از نسخه های غیر رسمی که از طرف شرکت فیسبوک ارائه نمی شوند بسیار محتاط باشید.

پیشنهادهای داندروید

دانلود اسکایپ اندروید + اسکایپ ویندوز – Skype 8.68.0.97

دانلود بست گرام جدید – Bestgram 1.1.5

دانلود موبوگرام 99 – Mobogram 2021

طریقه نصب واتساپ بیزینس

دانلود برنامه پیام رسان سیگنال اصلی – Signal Messenger 5.4.7

دانلود تلگرام ایکس – Telegram X 0.22.8.1362

دانلود تلگرام ایکس پلاس – X Plus Messenger T7.2.1 – X7.38

دانلود یو واتساپ 2021 – YoWhatsApp 8.71

دانلود الماس گرام – AlmasGram 2021

دانلود تلگرام طلایی 99 جدید 2021

دانلود واتساپ بیزینس فارسی اندروید – WhatsApp Business 2.21.3.19

دانلود واتساپ جی بی 2021 – GBWhatsapp 12.03

دانلود واتساپ جدید 99 اندروید + واتساپ ویندوز – Whatsapp 2.21.4.23

دانلود تلگرام ۹۹ اندروید + نسخه ویندوز تلگرام – Telegram 2021 7.5.0

ویژگی های خاص

آخرین بروزرسانی

  21 بهمن 1400
به اشتراک بگذارید:
QR: دانلود واتساپ بیزینس برای اندروید – WhatsApp Business 2.22.5.1- واتساپ بیزینس
3.71
[ 7 رای ]
دانلود فایل نصبی اصلی 33 MB لینک مستقیم

دیگر فایل های دانلود

صفحه واتساپ بیزینس در گوگل پلی -


پیشنهاد داندروید

به شما