نام بازی ، نرم افزار و ... را وارد کنید

پر دانلودهای داندروید

برنامه های پردانلود و پر طرفدار داندروید

خانه » اپلیکیشن ها » دانلود برنامه شاد برای اندروید – نسخه 2.8.2
3.38
[ 8 رای ]

دانلود برنامه شاد برای اندروید – نسخه 2.8.2

Shad

app
app
app

برنامه شاد

برنامه شاد آموزش پرورش Shad – با شیوع ویروس کرونا Covid-19. اکثر کلاس های وزارت آموزش و پرورش به صورت غیر حضوری و به صورت مجازی برگزار می شوند. از این جهت شرکت همراه اول اپلیکیشن تعاملی شاد مدارس یا همان برناه شاد آموزش پرورش را به آموزش و پرورش عرضه کرده اند. در واقع برنامه جدید مدارس محیط تعاملی را برای معلم ها و دانش آموزان فراهم می کند. با استفاده از نصب اپلیکیشن شاد مدارس امکان برگزرای کلاس ها به صورت زنده وجود دارد. لینک دانلود برنامه شاد برای اندروید در پایین همین صفحه از سایت تخصصی داندروید قرار دارد. احراز هویت برنامه شاد بسیار راحت است. دانلود برنامه شاد آموزش پرورش یا شبکه آموزشی شاد از داندروید.

تکالیف بین دانش آموزان و معلم ها رد و بدل می شوند. با نصب برنامه شاد مدارس امکان آموزش مجازی را برای کودکانتان فراهم می کنید. و از عقب ماندگی درسی آن ها جلوگیری می کنید.

معرفی برنامه شاد مدارس

برنامه شاد آموزش پرورش، شاد جدید بزرگترین اپلیکیشن تعاملی کشور است. که توسط تیم فنی همراه اول برای وزارت آموزش و پرورش پیاده سازی شده است. در حال حاضر بیش از 16 میلیون کاربر از برنامه شاد مدارس در سرتاسر کشور استفاده می کنند و نصب برنامه شاد جدید را بر روی گوشی های خود انجام داده اند. شبکه آموزشی شاد

برنامه شاد یا اپلیکیشن شاد برای اندروید دانلود مستقیم از سایت تخصصی داندروید
اپلیکیشن شاد برای اندروید دانلود مستقیم از سایت تخصصی داندروید

میزان استفاده از اپلیکیشن شاد شبکه آموزشی شاد

تنها در یک روز. بیش از 650 هزار پخش زنده از اپلیکیشن های های دانش آموزان و معلمان در شبکه برنامه شاد آموزش پرورش برگزار شده است. در واقع در این روز 9 میلیون و نهصد هزار معلم و دانش آموز در اپلیکیشن شاد مدارس حضور داشته اند این اعداد نشان از نصب برنامه شاد مدارس بر روی گوشی های بسیاری در سرتاسر کشور دارد. که بطور میانگین هر نفر برای 55 دقیقه فعالیت داشت. در طول این روز بیش از 650 هزار پخش زنده در برنامه شاد مدارس برگزار شده است. بیش از 265 میلیون پیام یکتا توسط نصب اپلیکیشن شاد مدارس بین کاربران مبادله شده است. پهنای باند مصرفی اپلیکیشن شاد جدید در این روز 327 گیگ بیت بر ثانیه بوده است. نصب برنامه شاد یا شبکه آموزشی شاد از داندروید.

پلت فرم های ارائه شده

اپلیکیشن شاد مدارس. در حال حاضر در دو پلت فرم ارائه شده است. برنامه شاد آموزش پرورش اندروید (مخصوص گوشی های هوشمند اندرویدی) و پلت فرم تحت وب. نسخه تحت از طریق مرورگرها از روی تمام دستگاه ها با هر سیستم عاملی قابل اجرا می باشد. در نسخه اندروید امکان نصب برنامه شاد مدارس بر روی تلفن های موبایل وجود دارد و در نسخه وب نیاز به نصب برنامه شاد جدید نمی باشد و فقط باید شما به آدرس سایت برنامه شاد مدارس یا شبکه آموزشی شاد مراجعه کنید. دانلود شاد آموزش پرورش از داندروید.

شاد مدارس در آینده

هرچند امروزه برنامه شاد مدارس به واسطه همه گیری ویروس کرونا در حال استفاده می باشد و نصب برنامه شاد مدارس به این صورت گسترش پیدا کرده است. اما استفاده از اپلیکیشن شاد جدید نشان داد . که در آینده نیز می توان. از برنامه شاد آموزش پرورش و یا برنامه های مشابه در سطح آموزش و پرورش یا آموزش عالی استفاده کرد. و حضور در دانشگاه و مدارس را محدود به فعالیت های کارگاهی کرد.

البته تحقق کامل این امر منوط بر این مسئله است. که زیرساخت های لازم برای برقراری اینترنت در تمام نقاط کشور با کیفیت مطلوب ایجاد شود تا بعد از نصب برنامه شاد جدید یا برنامه های مشابه بتوان از آن ها در سرتاسر کشور به خوبی بهره برد..

تیم تخصصی داندروید اپلیکیشن شاد مدارس را در پایین این صفحه جهت دانلود مستقیم برای شما قرار داده است پس از دانلود می توانید به راحتی نصب برنامه شاد جدید را بر روی گوشی خود انجام دهید. برای دریافت جدیدترین نسخه های برنامه شاد آموزش پرورش به همین صفحه از سایت تخصصی داندروید مراجعه نمایید.

دانش آموزان بایستی به منظور دسترسی به گروه ها و کانال های اختصاصی شاد ، اقدام به انجام احراز هویت در برنامه شاد نمایند . احراز هویت شاد مستلزم دانلود و نصب برنامه شاد از سایت تخصصی داندروید ، ورود به آن و تکمیل اطلاعات شخصی دانش آموز اعم از کد ملی ، تاریخ تولد و سریال شناسنامه می باشد. دانلود شاد آموزش پرورش یا شبکه آموزشی شاد از سایت داندروید.

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش Shad 2.7.3

شاد – Shad نام اپلیکیشن آموزشی رسمی و جدید از سوی آموزش و پرورش می باشد. که به تازگی رونمایی شده است. با توجه به دوران قرنطینه و وجود بیماری کرونا، شبکه اجتماعی دانش‌آموزان (شاد) آماده بهره‌ برداری شد. و از این پس شاگردان میتوانند بدون نیاز به حضور در کلاس های حضوری از خدمات آموزشی بهره مند شوند.  برنامه شاد آموزش و پرورش راهی برای تحصیل دانش آموزان بصورت مجازی می باشد. که از طریق آن می توانند به برنامه درسی خود دسترسی داشته باشند. با دانلود برنامه شاد با توجه به شرایط موجود و عدم امکان حضور شاگردان در مدارس، این برنامه از سوی سازمان آموزش و پرورش ارائه شده تا محصلین بتوانند از طریق اینترنت درس های خود را مرور کنند. نصب برنامه شاد را پس از دانلود مستقیم از سایت داندروید به راحتی می توانید انجام دهید. احراز هویت شاد

برنامه شبکه آموزشی شاد محصولی مشترک

این برنامه با پیگیری های مستمر مقام عالی وزارت آموزش و پرورش و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHADAP بامالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفته است. بهتر است مدیران محترم مدارس به موارد زیر توجه داشته باشند. مدیران، معلمان و دانش آموزان دوره ابتدایی، اپلیکیشن شاد را باید روی دستگاه اندرویدی خود نصب داشته باشند. البته برای سهولت، لینک دانلود توسط مرکز فناوری وزارت برای کلیه مدیران محترم مدارس ابتدایی پیامک می شود. زمان و نحوه ورود و بهره برداری مدارس متوسطه، متعاقبا توسط معاون محترم آموزش متوسطه اعلام می شود. نصب برنامه شاد یا شبکه آموزشی شاد از سایت داندروید. احراز هویت شاد پس از نصب شاد.

برای پاسخگویی به سوالات احتمالی مدیران محترم مدارس، معلمان گرامی و دانش آموزان عزیز، مرکز پاسخگویی ویژه ای با شماره تماس ( ۴۳۰۸۱-۰۲۱) پیش بینی شده است. و از ساعت ۹صبح لغایت ۱۴ در روزهای کاری پاسخگوی سوالات احتمالی است. در صورتیکه پیام رسانهای داخلی، شرایط و ضوابط مد نظر آموزش و پرورش را تامین و تضمین کنند، قابلیت افزوده شدن به پلت فرم شاد را خواهند داشت. لذا در حال حاضر انتخاب اولیه پیام رسانها توسط مدیران مدارس در سناد، منتفی است. آیا دانلود به صورت مستقیم انجام می شود؟

بله. تمامی بازی ها و برنامه ها در داندروید به صورت کاملا مستقیم قابل دانلود و نصب می باشند.

نسخه اصلی

دانلود برنامه شاد با لینک مستقیم  شبکه آموزشی شاد

روش ورود به برنامه شاد

دانش آموزان قادرند از دو روش به کلاس درس خود وارد شوند. با ورود مستقیم به سایت شبکه اجتماعی دانش آموزان «شاد» با وارد کردن کد ملی و یا اگر مدیر مدرسه پیام رسان را اطلاع رسانی کرده باشد دانش آموزان می‌توانند مستقیم به پیام رسان وارد شوند. و با وارد کردن کدملی به طور خودکار به کلاس هدایت خواهند شد. با ورود به برنامه می توانید اطلاعات بیشتری نیز کسب کنید. نصب برنامه شاد روی گوشی به شما امکان می دهد تا به راحتی کلاس های خودتان را مدیریت کنید. دانلود شاد آموزش پرورش یا شبکه آموزشی شاد از داندروید.

  • پس از نصب اپلیکیشن شاد و وارد کردن شماره موبایل، پیامک تایید ارسالی را در اپلیکیشن وارد کنید. تا وارد محیط برنامه شوید. لطفاً پس‌ از ورود، در قسمت تنظیمات، پروفایل دانش آموز را با نام و نام خانوادگی و تصویر او تکمیل فرمایید.
  • حال، گزینه ورود مدیر/معلم/دانش آموز را انتخاب کنید. در کادر نمایش داده شده، نقش خود را انتخاب کنید. یعنی اگر دانش آموز هستید مطابق عکس زیر بر روی دانش آموز لمس (کلیک) کنید.
  • شبکه آموزش دانش آموزی شاد
  • انتخاب نقش در شبکه آموزش دانش آموزی شاد

از طریق لینک زیر نیز می توانید به نسخه وب برنامه شاد آموزش پرورش دسترسی داشته باشید. در واقع نصب شاد روی کامپیوتر نیازی نیست و فقط باید به نسخه تحت وب شاد وارد شوید.

شبکه آموزشی شاد نسخه وب

نسخه وب برنامه شاد آموزش پرورش

برنامه شاد آموزش پرورش ، برنامه ای برای آموزش دروس مدارس بصورت مجازی است. دانلود و بروزرسانی شاد را همواره از سایت داندروید دنبال کنید. شاد نسخه وب نیاز به نصب ندارد و بر روی تمام سیستم عامل ها قابل اجرا است. شاد تحت وب از سایت داندروید. احراز هویت شاد براحتی صورت می گیرد. برنامه شاد آموزش و پرورش برای شما از طریق موبایل قابل دانلود است. شاد وب یا نسخه وب شاد همواره قابل دسترسی است. اپلیکیشن شاد مدارس را از سایت داندروید دانلود کنید.

شاد اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید و سپس آن را روی گوشی خود فعال کنید. نسخه تحت وب شاد نیز نیاز به نصب و دانلود ندارد. اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش را از همینجا دانلود کنید. برنامه شاد دانش آموزی برای تمام دانش آموزان ، ضروری و کاربردی است. دانلودبرنامه شاد از سایت داندروید. ورود به برنامه شاد پس از نصب و فعال سازی براحتی انجام می شود. نصب برنامه شاد مدارس از طریق سایت داندروید. نصب اپلیکیشن شاد از سایت داندروید. پیام رسان شاد یا همان برنام شاد را از داندروید دانلود کنید. برنامه شاد برای مدرسه از داندروید دانلود کنید. شبکه آموزشی شاد برای دانش آموزان مدارس. دانلود اپلیکیشن شاد از سایت داندروید. بروز رسانی برنامه شاد را از همین صفحه سایت داندروید دانلود کنید. دانلود برنامه شاد آموزش پرورش یا شبکه آموزشی شاد از سایت داندروید دانلود کنید.

پیشنهادهای داندروید

دانلود برنامه کم کردن حجم ویدیو بدون افت کیفیت

دانلود بازی پی اس ۲۰۲۱ – 2021 PES eFootball – نسخه جدید بازی پی اس 2021 ورژن 5.2.0

دانلود تلگرام ایکس جدید – Telegram X 0.22.8.1362 – دانلود تلگرام x جدید 2021 برای اندروید

دانلود بازی جی تی ای وی GTA V

دانلود اپلیکیشن آپ

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش نسخه 2.8.2

دانلود برنامه استیکرکده واتساپ – استیکر ساز واتساپ نسخه جدید 2.26.3

دانلود دیجی گرام + دیجی گرام طلایی – نسخه جدید دیجی گرام ضد فیلتر 5.15.0

دانلود اسکایپ – Skype 8.69.0.96 – نسخه جدید اسکایپ اندروید + اسکایپ ویندوز

دانلود بست گرام – Bestgram 1.1.6 – تلگرام ضد فیلتر بست گرام جدید ۹۹

شبکه آموزشی شاد

دانلود موبوگرام 2021 – نسخه جدید موبوگرام 99 + دانلود موبوگرام طلایی

دانلود برنامه پیام رسان سیگنال اصلی – Signal Messenger 5.5.5 – دانلود اپلیکیشن سیگنال جدید

دانلود تلگرام ایکس جدید – Telegram X 0.22.8.1362 – دانلود تلگرام x جدید 2021 برای اندروید

دانلود تلگرام ایکس پلاس مسنجر – X Plus Messenger نسخه 7.4.2-rc04 – دانلود تلگرام ایکس پلاس جدید اندروید

دانلود یو واتساپ 2021 جدید – YoWhatsApp 8.71 – نسخه جدید یو واتساپ 99

دانلود الماس گرام ۹۹ – تلگرام ضد فیلتر 2021 – الماس گرام جدید 7.6.1

دانلود تلگرام طلایی 99 – نسخه جدید تلگرام طلایی 2021 – نسخه جدید تلگرام طلایی ضد فیلتر

دانلود واتساپ بیزینس فارسی اندروید – WhatsApp Business 2.21.7.5 – واتساپ بیزینس جدید 2021

دانلود واتساپ جی بی 2021 – GBWhatsapp 12.03 – نسخه جدید واتساپ جی بی 99

دانلود واتساپ جدید 99 اندروید + واتساپ ویندوز – Whatsapp 2.21.6.18 – نسخه جدید واتساپ 2021

دانلود تلگرام ۹۹ اندروید + نسخه ویندوز تلگرام – Telegram 2021 7.6.1 – نسخه جدید تلگرام 2021

آخرین بروزرسانی

    26 اردیبهشت 1400
به اشتراک بگذارید:
QR: دانلود برنامه شاد برای اندروید – نسخه 2.8.2
3.38
[ 8 رای ]
دانلود فایل نصبی اصلی 36 MB لینک مستقیم


پیشنهاد داندروید

به شما