نام بازی ، نرم افزار و ... را وارد کنید

پر دانلودهای داندروید

برنامه های پردانلود و پر طرفدار داندروید

خانه » اپلیکیشن ها » دانلود اینستا دانلودر پیشرفته اندروید جدیدترین نسخه – Instagram downloader 9.0
3.33
[ 9 رای ]

دانلود اینستا دانلودر پیشرفته اندروید جدیدترین نسخه – Instagram downloader 9.0

Instagram Downloader

app
app
app
app
app

اینستا دانلودر لینک مستقیم

اینستا دانلودر لینک مستقیم – Instagram Downloader برنامه ای قوی به زبان فارسی جهت دانلود فیلم و ویدیو از اینستاگرام می باشد. همانطور که می دانید اینستاگرام اصلی شبکه اجتماعی محبوبی هست که بر مبنای عکس و ویدیو کار می کند. این اینستا دانلودر خودکار یعنی پس از کپی کردن لینک پست اینستا شروع به دانلود آن می کند. در واقع این برنامه یک دانلودر اینستاگرام فارسی است. دانلودر استوری اینستاگرام نیز از طریق این اینستا دانلودر امکان پذیر است. دانلودر اینستا جدید از سایت داندروید. اینستا دانلودر اندروید از داندروید.

اینستا دانلودر پیشرفته

اینستا دانلودر لینک مستقیم – اینستا از محبوبیت بسیار بالایی در بین کاربران گوشی های هوشمند در جهان برخوردار است. از اینرو بسیاری از اوقات عکس ها و ویدیوهایی را در فضای اینستا مشاهده می کنید. که دوست دارید آن ها را در گوشی خود ذخیره کنید. اما به صورت پیش فرض امکان دانلود عکس و ویدیوها برای کاربران اینستا وجود ندارد. به همین خاطر شما نیاز دارید. تا برای دانلود فیلم و عکس های و استوری های اینستا از برنامه های جانبی دیگری استفاده کنید.

اینستاگرام دانلودر برای اندروید

برنامه هایا اینستا دانلودر پیشرفته Instagram downloader که جهت دانلود عکس و کلیپ و استوری های اینستا معرفی شده اند بسیار زیاد هستند. که ما امروز یک برنامه قوی در این زمینه را به شما معرفی می کنیم. و دانلودر اینستاگرام فارسی را جهت دانلود در پایین همین صفحه سایت تخصصی داندروید قرار داده ایم. دانلودر استوری اینستاگرام نیز می باشد.

اینستا دانلودر برنامه دانلود از اینستاگرام برای اندروید از سایت تخصصی داندروید
اینستا دانلودر برنامه دانلود از اینستاگرام برای اندروید از سایت تخصصی داندروید

برنامه فارسی دانلود از اینستاگرام برنامه ای کاربردی

اینستا دانلودر لینک مستقیم – عدم وجود امکان دانلود عکس ها و کلیپ ها و استوری های موجود در اینستا باعث شده است. تا به کاربران برای دانلود آن ها از برنامه فارسی دانلود از اینستا یا اینستاگرام استفاده کنند.

دانلود اینستا دانلودر با لینک مستقیم

اینستا دانلودر لینک مستقیم – قبل از آخرین آپدیت اینستا شما به راحتی می توانستید اینستا دانلودر خودکار را نصب کنید. سپس وارد برنامه اینستای اصلی اصلی شوید. لینک پستی را که قصد دانلود آن را از اینستا داشتید را کپی می کردید. سپس در برنامه Instagram Downloader که برنامه دانلود از اینستاگرام است آن را پیست یا الصاق می کردید. سپس دانلود از اینستا به صورت خودکار انجام می شد.

اما برنامه اینستا اصلی در آپدیت جدید خود. محدودیتی را برای برنامه فارسی دانلود از اینستا یا اینستاگرام قرار داده است. بطوریکه اگر شما می خواهید از اینستا دانلودر استفاده کنید. باید ابتدا با حساب کاربری یا همان اکانت اینستا ی خود. در برنامه فارسی دانلود از اینستا یا اینستاگرام وارد شوید. سپس می توانید دانلود را انجام دهید.دانلودر اینستا پیشرفته را به صورت لینک مستقیم از پایین همین صفحه سایت تخصصی داندروید دانلود کنید. دانلودر اینستا جدید از سایت داندروید.

امکانات برنامه فارسی دانلود از اینستا

 • دانلود تصویر، با استفاده از این ویژگی شما می توانید عکس های موجود در اینستا را دانلود کنید.
 • دانلود کلیپ، دانلود کلیپ های موجود در اینستا.
 • دانلود استوری، با استفاده از اینستا دانلودر همچنین می توانید استوری های کاربران اینستا ی اصلی را دانلود کنید.
 • اینستا دانلودر خودکار
 • دانلودر اینستاگرام فارسی
 • دانلودر استوری اینستاگرام
 • اینستا دانلودر برای اندروید

چرا اینستا دانلودر کار نمیکنه

اخیرا برخی از دوستان بسیار این سوال را می پرسند که چرا اینستا دانلودر کار نمیکنه مثل قبل، دلیل این قضیه همانطور که قبلا گفتیم محدودیت هایی هست که اینستاگرام اصلی قرار داده است. به همین خاطر برای استفاده از دانلودر های اینستاگرام باید در این برنامه ها نام کاربری و پسورد حساب اصلی اینستاگرام خود را وارد کنید. یا به عبارتی در برنامه های دانلودر وارد حساب اینستا گرام خود شوید. تا بتوانید دانلود انجام دهید. دانلودر استوری اینستاگرام نیز است. دانلودر اینستا جدید با لینک مستقیم از داندروید.

از پایین همین صفحه از سایت تخصصی داندروید می توانید. Instagram Downloader لینک مستقیم برنامه کاربردی برنامه فارسی دانلود از اینستا یا اینستاگرام را به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید. جهت دریافت نسخه های بعدی و بروز دانلودر اینستاگرام فارسی به همین صفحه سایت تخصصی داندروید مراجعه کنید.

Instagram Downloader داندروید

اینستا دانلودر انلاین ، دانلود برنامه اینستا دانلودر پیشرفته ، اینستاگرام دانلودر پرسرعت حرفه ای ، دانلودر استوری اینستا ، اینستا دانلودر برای اندروید ، دانلود اینستا دانلودر با لینک مستقیم ، دانلود اینستا دانلودر اندروید ، دانلودر اینستا فارسی ، دانلود اینستا دانلودر هوشمند ، Instagram Downloader پیشرفته ، دانلود دانلودر اینستا برای اندروید ، دانلود اینستا دانلودر جدید ، اینستا دانلودر خودکار ، دانلودر اینستا گرام ، اینستا دانلودر اندروید از داندروید.

برنامه های مرتبط

دانلود روبیکا جدید اندروید – Rubika 2.8.4

دانلود برنامه دابسمش لایکی – Likee 3.58.4

دانلود برنامه کم کردن حجم ویدیو بدون افت کیفیت برای اندروید – Video Compressor Size Reducer 1.2

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش نسخه 2.7.3

دانلود اپلیکیشن تلوبیون پخش زنده و آرشیو تلویزیون – Telewebion 3.4.156

دانلود پخش کننده ویدیو ام ایکس پلیر پرو – MX Player pro 1.34.4

دانلود بست گرام جدید – Bestgram 1.1.5

دانلود موبوگرام 99 – Mobogram 2021

دانلود برنامه پیام رسان سیگنال اصلی – Signal Messenger 5.4.7

دانلود تلگرام ایکس پلاس – X Plus Messenger T7.2.1 – X7.38

دانلود الماس گرام – AlmasGram 2021

دانلود تلگرام طلایی 99

دانلود واتساپ جی بی 2021 – GBWhatsapp 12.03

دانلود تلگرام ۹۹ اندروید + نسخه ویندوز تلگرام – Telegram 2021 7.5.0

تغییرات نسخه جدید

 • برای دانلود نیاز دارید تا وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.

آخرین بروزرسانی

  7 خرداد 1400
به اشتراک بگذارید:
QR: دانلود اینستا دانلودر پیشرفته اندروید جدیدترین نسخه – Instagram downloader 9.0
3.33
[ 9 رای ]
دانلود فایل نصبی اصلی 10 MB لینک مستقیم


پیشنهاد داندروید

به شما